Instytut Geografii · Wydział OiG · Uniwersytet GdańskiSierpień 27 2016 05:01:20

Inne informacje

Odnośniki

Instytut Geografii Uniwersytetu Gdańskiego

Instytut Geografii, złożony z dziewięciu jednostek organizacyjnych, wchodzi w skład Wydziału Oceanografii i Geografii Uniwersytetu Gdańskiego.

Od lutego 2010 r. siedziba Instytutu Geografii mieści się w czterokondygnacyjnym skrzydle B kompleksu budynków położonych w Gdańsku przy ul. Bażyńskiego 4. Dwie niższe kondygnacje zajmują sale dydaktyczne, składnica map, laboratoria naukowe i dydaktyczne oraz przestrzenie rekreacyjne dla studentów. Na wyższych kondygnacjach znajdują się pokoje pracowników oraz Sekretariat i Dyrekcja Instytutu.

INSTYTUT GEOGRAFII UG

ul. Bażyńskiego 4, 80-309 Gdańsk
tel. 58 523 65 01 wew. 65 01
e-mail: ig@ug.gda.pl

www.geo.univ.gda.pl

Aktualne numery telefonów pracowników Instytutu Geografii UG >> spis telefonów

Tutoring na WOiG UG
OGŁOSZENIA:
.
Interdyscyplinarny program stażowy dla studentów Nauk o Ziemi - 'NoZ na Staż'.
pobierz plik >>
Profesjonalny System Tutoringu Akademickiego dla Studentów Wydziału Oceanografii i Geografii UG "TUTOR-WOiG"
Spotkanie wyborcze
Szanowni Państwo,

Serdecznie Państwa zapraszam na spotkanie wyborcze, które odbędzie się w dniu 19 maja 2016 roku o godzinie 13.00 w sali B103 w budynku WNS i Instytutu Geografii w Gdańsku.

Plan spotkania:
  • Podsumowanie mijającej kadencji obecnego Dyrektora IG UG, Prof. dr hab. Mirosława Miętusa;
  • Wybór Komisji Skrutacyjnej;
  • Otwarcie listy kandydatów na stanowisko Dyrektora Instytutu Geografii UG;
  • Zamknięcie listy kandydatów na stanowisko Dyrektora Instytutu Geografii UG;
  • Prezentacja programów wyborczych kandydatów na stanowisko Dyrektora IG;
  • Wybory kandydata na stanowisko Dyrektora Instytutu Geografii UG;
  • Zgłoszenie kandydatów na zastępców Dyrektora IG UG;
  • Wybór kandydatów na zastępców Dyrektora IG UG.

Bezpośrednio po zakończeniu wyborów na Dyrektora IG UG oraz jego zastępców odbędą się wybory przedstawicieli pracowników nieposiadających tytułu naukowego oraz stopnia doktora habilitowanego do Rady Instytutu Geografii UG oraz wybór przedstawicieli pracowników niebędących nauczycielami akademickimi do Rady Instytutu Geografii UG.

Prof. UG dr hab. Mariusz Czepczyński
Członek Wydziałowej Komisji Wyborczej OiG UG
z up. Przewodniczącego Wydziałowej Komisji Wyborczej OiG UG

Let’s se@ Vibrant Urban Solutions for Baltic Cities
W imieniu zespołu organizatorów, a także międzynarodowego stowarzyszenia ISOCARP, Wydziału Architektury Politechniki Gdańskiej, w tym Koła Naukowego Doktorantów i Młodych Pracowników Naukowych DoctorAnts oraz Studenckiego Koła Naukowego Laboratorium Ewolucji Miejskich serdecznie zapraszam do śledzenia oraz udziału w międzynarodowym projekcie Mentor&Student Research Lab 2.0. Let’s se@ Vibrant Urban Solutions for Baltic Cities, którego celem jest budowanie platformy stałej współpracy ekspertów, doktorantów i studentów.

Organizacja roku akademickiego 2015/2016 w Instytucie Geografii (kierunki: Geografia i Gospodarka przestrzenna)
.
ArcGIS
Szanowni studenci!

Informujemy, że w ramach licencji uzyskanej przez Wydział Oceanografii i Geografii mają Państwo możliwość nieodpłatnego instalowania oprogramowania ArcGIS w wersji studenckiej. Kompletną informację o sposobie dostępu do licencjonowanego oprogramowania znajdą Państwo na stronach Centrum GIS http://ocean.ug.edu.pl/~oceju/CentrumGIS/ http://ocean.ug.edu.pl/%7Eoceju/CentrumGIS/.

Prezentacja jednostek:

K. Geogr. Ekonomicznej