Instytut Geografii · Wydział OiG · Uniwersytet GdańskiWrzesień 21 2017 14:23:43

Inne informacje

Odnośniki

Ranking kierunków studiów Perspektywy 2017

Nasze kierunki studiów w pierwszej piątce w Polsce! Kierunek Gospodarka przestrzenna prowadzony w Instytucie Geografii na Wydziale Oceanografii i Geografii UG znalazł się na 4 miejscu, a kierunek Geografia na 5 miejscu Rankingu Kierunków Studiów 2017 organizowanego przez miesięcznik "Perspektywy". Analizie poddano wszystkie uczelnie akademickie w Polsce oraz prowadzone w nich kierunki studiów. Ranking Kierunków Studiów uwzględniał siedem kryteriów, w tym m.in.: prestiż, sytuację absolwentów na rynku pracy, potencjał akademicki i efektywność naukową.

Ranking Gospodarka przestrzenna

Ranking Geografia

Nagroda dla Pana dra Marcina Połoma
Miło nam poinformować, że Pan dr Marcin Połom został laureatem nagrody Gdańskiego Towarzystwa Naukowego i Prezydenta Miasta Gdańska dla młodych badaczy. Rozprawę doktorską pt. "Przemiany funkcjonowania komunikacji trolejbusowej w Polsce w latach 1989-2013" uznano za najlepszą pracę z zakresu Nauk o Ziemi w 2016 r.
Panu Doktorowi serdecznie gratulujemy!

Dyrekcja Instytutu Geografii

Nagroda im. Krzysztofa Celestyna Mrongowiusza dla Pana prof. dra hab. Stanisława Fedorowicza

Miło nam poinformować, że Pan prof. dr hab. Stanisław Fedorowicz, kierownik Katedry Geomorfologii i Geologii Czwartorzędu, został tegorocznym laureatem nagrody „Nauczyciel Roku” im. Krzysztofa Celestyna Mrongowiusza, przyznawanej w Uniwersytecie Gdańskim za szczególne osiągnięcia dydaktyczne.

Panu Profesorowi serdecznie gratulujemy!

Dyrekcja Instytutu Geografii
Kronika spotkań rocznika 1957-1961 geografii
Kronika spotkań rocznika 1957-1961 geografii >>
Organizacja roku akademickiego 2016/2017 w Instytucie Geografii
.
Interdyscyplinarny program stażowy dla studentów Nauk o Ziemi - 'NoZ na Staż'.
pobierz plik >>
Profesjonalny System Tutoringu Akademickiego dla Studentów Wydziału Oceanografii i Geografii UG "TUTOR-WOiG"
Let’s se@ Vibrant Urban Solutions for Baltic Cities
W imieniu zespołu organizatorów, a także międzynarodowego stowarzyszenia ISOCARP, Wydziału Architektury Politechniki Gdańskiej, w tym Koła Naukowego Doktorantów i Młodych Pracowników Naukowych DoctorAnts oraz Studenckiego Koła Naukowego Laboratorium Ewolucji Miejskich serdecznie zapraszam do śledzenia oraz udziału w międzynarodowym projekcie Mentor&Student Research Lab 2.0. Let’s se@ Vibrant Urban Solutions for Baltic Cities, którego celem jest budowanie platformy stałej współpracy ekspertów, doktorantów i studentów.

Stron 1 z 2 1 2 >
Prezentacja jednostek: