Instytut Geografii · Wydział OiG · Uniwersytet GdańskiMaj 25 2018 03:23:04
Nawigacja
Strona główna
Dyrekcja Instytutu
Rada Instytutu
Biblioteka IG
Kalendaria
Kierunki studiów
Rekrutacja
Plany studiów
Programy studiów
Plan zajęć
Konsultacje
Prace i egzaminy dyplomowe
Informacje dla studentów

SKNGP UG
SKNG UG
KNDG UG
PTG

Przewody doktorskie / procedury
Konferencje
Konkursy
Inne informacje

Odnośniki
Mapa strony

Informacje dla studentów


Ogłoszenia dla studentów

Miło nam zawiadomić, że na adres JM Rektora wysłaliśmy tradycyjną pocztą zaproszenie do udziału Państwa uczelni w konkursie „Eureka! DGP – Odkrywamy polskie wynalazki”.

http://edukacja.dziennik.pl/eureka-dgp

Warsztaty dla studentów I i II stopnia kierunków: Chemia, Ochrona Środowiska, Biotechnologia, Biologia, Oceanografia pt. „Pokaż mi a zrozumiem” - nowoczesne techniki eksperymentalne wykorzystywane w laboratoriach naukowo-badawczych w innowacyjnych gałęziach przemysłu.

więcej informacji >>

Goethe-Institut w Warszawie pragnie zwrócić się do Państwa z następującą ofertą.

Od 2009 roku prowadzimy we współpracy z Niemiecką Centralą Wymiany Akademickiej (DAAD) ogólnopolski projekt o nazwie Deutsch-Wagen-Tour, którego celem jest promowanie języka i kultury Niemiec z użyciem niekonwencjonalnych metod prowadzenia zajęć. Znakiem rozpoznawczym Deutsch-Wagen-Tour jest pięć specjalnie wyposażonych samochodów, którymi poruszają się nasi moderatorzy.

Podczas pierwszego cyklu projektu ? w latach 2009 - 2012 nasi mobilni lektorzy spotykali się przede wszystkim z dziećmi i młodzieżą w wieku szkolnym w placówkach edukacyjnych w całej Polsce. W ramach drugiej edycji naszego przedsięwzięcia, zaplanowanej na okres 2012 - 2014, chcielibyśmy skierować naszą ofertę również do studentów i słuchaczy uczelni wyższych.

Naszym celem jest zachęcenie studentów wszelkich kierunków do podjęcia lub kontynuowania nauki języka niemieckiego. Jednocześnie z chęcią podzielimy się stosowanymi metodami prowadzenia zajęć językowych ze studentami filologii germańskiej lub lingwistyki, którzy w toku studiów wybrali specjalizację nauczycielską.

Wizyta Deutsch-Wagen-Tour nie wiąże się z żadnymi kosztami.

Jeśli nasza propozycja spotkała się z Pani zainteresowaniem, prosimy o kontakt z naszymi lektorami odpowiedzialnymi za Państwa region.

Region olsztyński - dwt.olsztyn@gmail.com.

Mapkę regionów oraz wszelkie dodatkowe informacje na temat naszego projektu znajdą Państwo na stronie internetowej www.deutsch-wagen-tour.pl


Prezentacja jednostek:

K. Geogr. Społeczno-Ekonom.
K. Geogr. Fiz. i Kszt. Środowiska
K. Geogr. Rozwoju Regionalnego
K. Geomorf. i Geol. Czwartorzędu
K. Gospodarki Przestrzennej
K. Hydrologii
K. Limnologii
K. Meteorologii i Klimatologii
Prac. Analiz Terytorialnych
Prac. Dydaktyki Geografii
Prac. Kart., Teledet. i SIG
Prac. Rek. Zmian Środowiska
Stacja Limno. w Borucinie
Login
Nick

HasłoZapomniałeś hasło?
Poproś o nowe tutaj.